Lingos to platforma, która została stworzona z myślą o uczniach, nauczycielach i rodzicach. Dzięki niej uczniowie uczą się systematycznie, osiągają lepsze efekty, zapamiętują więcej i na dłużej. Dla Nauczycieli stanowi ona idealne narzędzie do angażowania uczniów w skuteczną naukę języka obcego, testowania ich wiedzy oraz sprawdzania osiągniętych wyników, i to za pomocą kilku kliknięć. Natomiast rodzice mogą monitorować postępy dziecka za pomocą cotygodniowych raportów. Lingos sprawdza się w każdej sytuacji! Jak więc rozpocząć swoją przygodę z Lingosem?

JESTEM NAUCZYCIELEM!

Super, że chcesz dołączyć do naszej wspaniałej nauczycielskiej społeczności! By to zrobić wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie lingos.pl. Tak, to jest takie proste! Wpisz swój adres e-mail, potwierdź go na skrzynce i już możesz zacząć skutecznie uczyć języka obcego! Dodawaj nowe słówka z gotowej bazy i dostępnych podręczników, generuj sprawdziany i oszczędzać swój cenny nauczycielski czas. Kliknij TUTAJ i pobierz Podręcznik Nauczyciela, który poprowadzi Cię krok po kroku po procesie rejestracji, ale również z bardziej zaawansowanymi zagadnieniami. Jakimi? Spójrz na grafikę poniżej. 😉

SPIS TREŚCI LINGOS
Pobierz Podręcznik Nauczyciela

Nie ma Cię jeszcze w bezpłatnej grupie dla Nauczycieli? Dołącz teraz i bądź na bieżąco!


JESTEM UCZNIEM!

Jak skuteczna nauka języka obcego, to tylko z Lingosem! Jeśli chcesz rozpocząć naukę na naszej platformie, to zgłoś się do swojego nauczyciela. To on będzie sterował Twoim procesem nauki. Zarejestrować się możesz na dwa sposoby:

  1. za pomocą zaproszenia z linkiem otrzymanym od nauczyciela,
  2. za pomocą danych tymczasowych (hasła i loginu) otrzymanych od nauczyciela.

Po otrzymaniu linku lub danych zajrzyj do instrukcji, którą również przygotowaliśmy dla Ciebie TUTAJ.

Nauka języka z Lingosem, to lepsze efekty!

Pssst… Już niedługo będziesz mógł/mogła uczyć się z nami w pełni bez nauczyciela! Obserwuj nas na naszym Facebooku, by dowiedzieć się o tym pierwszy/a.

JESTEM RODZICEM!

Chcesz wiedzieć, czy Twoje dziecko systematycznie wykonuje lekcje w aplikacji? Wystarczy tylko jedno kliknięcie, a na Twojej skrzynce co tydzień wyląduje szczegółowy raport. Dodaj w Panelu Ucznia swój adres e-mail i monitoruj postępy w nauce dziecka. W TYM poradniku znajdziesz instrukcję.

Teraz już wiesz, jak rozpocząć swoją przygodę z Lingosem! Jesteś już o krok od skutecznej nauki języka obcego (swoich uczniów/swojego dziecka)!  Dołączenie do naszej platformy jest bardzo proste i intuicyjne, zarówno dla nauczyciela, ucznia, jak i rodzica. I… jeszcze raz, wszystkie dedykowane  podręczniki z dokładnymi instrukcjami znajdziesz TUTAJ.


Masz pytanie dotyczące Lingosa? Zadaj je śmiało! Chętnie pomogę!
Marlena Zakaszewska z zespołu Lingos 💚

Podobne wpisy