Czy na korepetycjach da się zarobić?

Wielu korepetytorów na polskim rynku wciąż traktuje udzielanie korepetycji jako dodatkowe, niemal ‘hobbistyczne’ zajęcie po godzinach raczej niż pomysł na dobrze prosperujący biznes na własnych zasadach. A to błąd! Bo na korepetycjach da się zarobić i to dobrze, a nawet bardzo dobrze! Tylko jak to zrobić? 

Obejrzyj nasze darmowe szkolenie, w którym pokazuję jak ja – Patrycja Burzyńska – systematycznie podnoszę moje stawki za lekcje angielskiego, z jakich narzędzi korzystam, które pozwalają oszczędzać mi mój czas w pracy i jakie 5 kroków wykonałam, dzięki którym zarabiam więcej, pracując mniej.

OBEJRZYJ SZKOLENIE: Jak zarabiać więcej na korepetycjach w 5 krokach?

Szkolenie zostało zrealizowane we współpracy z darmową platformą Nauczeni.pl, dzięki której wzniesiesz swoją działalność korepetytorską na wyższy poziom i zaczniesz zarabiać więcej jako korepetytor! Zarejestruj się teraz i zacznij prowadzić korepetycje na własnych zasadach:


Zobacz, jak Nauczeni.pl rozwiązują problemy i bolączki korepetytorów w Polsce, tym samym dostarczając zaawansowane i darmowe rozwiązanie techniczne – jedna platforma, a tyle możliwości! Co otrzymujesz dołączając do darmowej platformy Nauczeni.pl?

OPIEKA KSIĘGOWEGO

Chcesz przyjmować przelewy online od Uczniów, wystawiać faktury i legalnie prowadzić swój biznes korepetycyjny, ale nie wiesz jak? Skorzystaj z darmowego wsparcia księgowego na platformie i nie martw się już o rozliczenia jako korepetytor!

ZAWSZE OPŁACONE ZAJĘCIA

Zdarza Ci się, że Uczeń odwołuje lekcję w ostatniej chwili a Ty zostajesz z niczym – bezsensowne okienko w planie zajęć i brak kasy na koncie? To koniec takich przykrych rozczarowań! Prowadząc korepetycje przez Nauczeni.pl opłatę za lekcję (lub pakiet lekcji – to też możliwe!) przyjmujesz z góry. A do tego, możesz przygotować własny regulamin odwoływania zajęć zgodnie, z którym np. Uczeń może odwołać zajęcia z 24-godzinnym wyprzedzeniem, a jeśli tego nie zrobi – lekcja uważana jest za zrealizowaną i oczywiście Ty otrzymujesz za nią pieniądze.

Pracuj mądrzej, a nie ciężej jako Korepetytor!

KALENDARZ ZAJĘĆ

Masz już dość przekładania zajęć przez Uczniów a ustalanie wspólnego terminu zajmuje długie godziny i sporawdza się do przerzucania się mailami? Jeśli od dawna marzył Ci się własny kalendarz online, w którym ustalasz swoją dostępność i Uczniowie sami ‘bookują’ zajęcia z Tobą w dogodnym dla nich terminie, to… Twoje marzenie właśnie się spełniło!;)

NARZĘDZIE WSZYSTKO W 1

Korzystając z platformy Nauczeni.pl, otrzymujesz dostęp do wielu narzędzi online, dzięki którym wszystko, ale to WSZYSTKO, masz w jednym miejscu: wirtualna klasa (zajęcia indywidualne i grupowe), wirtualna tablica, chat do komunikacji z uczniem, miejsce na notatki i załączniki i więcej!

NOWI UCZNIOWIE

Jeśli masz w swoim grafiku jeszcze luki do zapełnienia, to nowych Uczniów pozyskasz właśnie tutaj! I mogą to być oczywiście dłuższe współprace jak również ‘lekcje na żądanie’ tu i teraz – jak to działa? W systmie Nauczeni.pl ustawiasz swoją dostępność z dnia na dzień, wolne godzinki opisujesz jako ‘dyżur’ i akceptujesz aktywne prośby uczniów o pomoc w nauce, bez potrzeby wcześniejszego umawiania się na lekcję. To elastyczne, wygodne i szybkie rozwiązanie, dzięki któremu możesz zapełnić luki w swoim grafiku i oczywście otrzymać za to odpowiednie wynagrodzenie.

Jedno narzędzie, a tyle możliwości!

ZAPRASZAJ I ZARABIAJ

A do tego… platforma daje Ci dodatkową możliwość zarabiania! Za każde jedno zaproszenie innego Nauczyciela, który dołączy do Nauczeni.pl otrzymasz 50 zł na swoje konto. Czy może być lepiej?!

Zarejestruj się na platformie Nauczeni.pl jako korepetytor już teraz zupełnie za darmo i wypróbuj wszystkie jej możliwości, dzięki którym rozkręcisz własny biznes korepetycyjny!Masz pytanie? Zadaj je śmiało! Chętnie pomogę!
Patrycja Burzyńska z zespołu Lingos 💚